Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №157 від 13.09.2016 Начальнику КП "Київжитлоспецексплуатація" про надання інформації щодо незабезпечення цілодобового доступу до житлових об’єктів

 

Начальнику КП «Київжитлоспецексплуатація»

Котляренку О.О.

 

вул. Володимирська, 51а, м. Київ,

01001

 

 

Вих. №157

від «13» вересня 2016 р.

 

Про надання інформації щодо

незабезпечення цілодобового

доступу до житлових об’єктів

 

Шановний Олеже Олеговичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ) висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Наразі, до ІнАУ надходить непоодинока інформація стосовно випадків відмови у цілодобовому допуску операторів, провайдерів телекомунікацій до житлових об’єктів з метою ліквідації аварій на телекомунікаційних мережах чи наслідків таких аварій.

Відповідно до пункту 8 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 295, оператори, провайдери телекомунікацій забезпечують роботу телекомунікаційних мереж та доступ споживачів до них цілодобово сім днів на тиждень. Зазначені умови передбачаються і в договорах, укладених операторами, провайдерами телекомунікацій з абонентами.

Проте, реалізація такого зобов’язання іноді унеможливлюється внаслідок дій окремих працівників, зокрема, і КП «Київжитлоспецексплуатація», які полягають у чиненні перешкод у цілодобовому доступі до житлових об’єктів.

При цьому, слід зазначити, що відповідно до укладених договорів оператори, провайдери телекомунікацій сплачують кошти за розміщення телекомунікаційних мереж та обладнання у будинках, а відтак, і за право доступу до власних телекомунікаційних мереж та обладнання.

Враховуючи зазначене, просимо надати інформацію про підстави порушення договірних умов щодо безперешкодного цілодобового забезпечення операторам, провайдерам телекомунікацій права на доступ до житлових об’єктів з метою забезпечення надання абонентам телекомунікаційних послуг відповідно до вимог чинного законодавства, усунення ліквідації аварій на телекомунікаційних мережах чи наслідків таких аварій. Одночасно, ІнАУ звертається з вимогою усунути випадки порушення таких дій відносно окремих операторів, провайдерів телекомунікацій та безумовно дотримуватись умов укладених договорів у вказаних відносинах надалі.

 

Про результати розгляду цього звернення просимо повідомити письмово.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                О. Федієнко

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.