Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №155 від 13.09.2016 Голові Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку щодо неправомірних дій з боку ПАТ "ЕК "Херсонобленерго""

 

Голові Комітету Верховної Ради України

з питань інформатизації та звязку

Данченку О.І.

 

 

 

Вих. №155

від «13» вересня 2016 р.

 

Шановний Олександре Івановичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ) висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

На виконання вимог Меморандуму про взаємодію та співпрацю між представниками Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, представниками енергетичних компаній, власників об’єктів енергетичної інфраструктури, операторів та провайдерів телекомунікацій, профільних асоціацій від 01.04.2016, розроблені Правила використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж (далі Правила), які 19.05.2016 розміщені на веб-сайті НКРЕКП.

ІнАУ листом від 21.06.2016 № 104 надала до НКРЕКП зауваження та пропозиції до Правил, які, до сьогодні, залишаються неопрацьованими НКРЕКП. Крім цього, НКРЕКП не ініційовано і проведення робочої зустрічі (наради) з ІнАУ, іншими профільними асоціаціями у сфері телекомунікацій  з метою обговорення та опрацювання остаточної редакції Правил.

Така бездіяльність з боку НКРЕКП із зазначеного питання призводить до створення несприятливих умов для ведення господарської діяльності операторами телекомунікацій в Херсонській області. Зокрема, до сьогодні, залишається невирішеною ситуація, яка склалась при використанні об’єктів енергетичної інфраструктури (опор) для сумісного підвішування телекомунікаційних мереж у Херсонській області, зокрема, щодо нав’язування ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» відшкодування витрат на переобладнання конструкційних елементів повітряних ліній для забезпечення можливості спільного підвісу ОКСН за завищеними цінами. Про зазначене свідчить інформація, надана до ІнАУ у колективному зверненні від 03.08.2016 за підписами представника Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Херсонській області, міських голів міст Таврійськ та Берислав, директора ПП «Бериславське кабельне телебачення». Крім цього, у зверненні повідомляється, що, будучи незгодними з такими діями з боку ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», окремі оператори телекомунікацій змушені демонтувати кабелі зв’язку, залишаючи без телевізійного сигналу окремі населені пункти (частково демонтовані телевізійні кабелі в містах Таврійськ та Берислав).

Враховуючи наведене та те, що Херсонська область є прикордонною, де, ми впевнені, є неприпустимими подібні конфлікти, які, зокрема, можуть призводити до припинення подачі телевізійного сигналу споживачам, просимо втрутитись в ситуацію та посприяти негайному припиненню конфлікту та неправомірних вимог з боку ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

Враховуючи наведене, просимо Вашого сприяння задля припинення створення ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» штучних перепон у здійсненні операторами телекомунікацій Херсонської області діяльності з надання телекомунікаційних послуг, а також ініціювати проведення спільного засідання, в тому числі за участі представників НКРЕКП та профільних асоціацій у сфері телекомунікацій з метою опрацювання взаємовигідних та взаємоузгоджених положень Правил використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж та прийняття такого документу на виконання положень Меморандуму про взаємодію та співпрацю.

Зарані вдячні за Вашу допомогу та співпрацю.

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                             О. Федієнко

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.