Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №138 від 30.08.2016 ДССЗЗІ щодо проведення погоджувальної наради

 

 

 

Голові Державної служби спеціального

зв’язку та захисту інформації України

Євдоченку Л.О.

 

 

 

Вих. №138

від «30» серпня 2016 р.

 

Щодо проведення

погоджувальної наради

Шановний Леоніде Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Згідно з Планом використання радіочастотного ресурсу України (позиція 25 розділу I «Мультисервісний радіодоступ») права на застосування радіотехнології у смугах радіочастот 10,15-10,3 ГГц та 10,5-10,65 ГГц надаються на ексклюзивних правах користування радіочастотним ресурсом Л01, при тому, що ці радіочастоти використовуються як парні.

Комітетом ІнАУ з питань радіотехнологій проведено аналіз ефективності використання зазначених смуг радіочастот в Україні та встановлено неефективність їх використання.

ІнАУ, листом від 18.03.2016 за № 46-47/1 (копія додається) запропоновано НКРЗІ та Держспецзвʼязку внести зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Проте, така пропозиція ще не розглянута.

Запропоновані ІнАУ зміни дозволять отримати вже протягом 2016 року додаткові доходи до Державного бюджету України у вигляді збільшення надходжень за сплату рентної ставки та за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, а також покращити якість обслуговування споживачів телекомунікаційних послуг.

Крім того, вказаний вище діапазон радіочастот, у разі врахування пропозицій ІнАУ, передбачається використовувати для надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологіями фіксованого радіодоступу переважно у малих містах та у сільській місцевості, що, в свою чергу, сприятиме забезпеченню державою доступу жителів віддалених регіонів України до мережі Інтернет, і, таким чином, впровадженню державних електронних сервісів типу eGov, ProZorro по всій країні. Ці два фактори призведуть до поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Серед іншого, на Громадській раді при Адміністрації Держспецзвязку, яка відбулась 07.07.2016, підтримані внесені ІнАУ пропозиції до Плану використання радіочастотного ресурсу України задля врахування при розробці наступного проекту змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

З метою сприяння зазначеному просимо Вас організувати погоджувальну нараду із залученням представників НКРЗІ, ДП «Український державний центр радіочастот», Генерального штабу Збройних Сил України та профільних асоціацій, інших обʼєднань для узгодження питання можливості використання діапазону 10 ГГц відповідно до пропозицій, запропонованих ІнАУ.

 

Додаток: копія листа ІнАУ від 18.03.2016 за № 46-47/1.

 

З повагою,

 

Заступник Голови Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                                       О. Гусєв

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.