Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №43 від 04.03.2016 Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку щодо створення робочої групи з обговорення і доопрацювання Законопроекту № 4159 від 26.02.2016 р.

 

 

Голові Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку

Данченку О.М.

 

 

 

 

Вих. №43

від «04» березня 2016 р.

 

Щодо створення робочої групи з обговорення і доопрацювання Законопроекту № 4159 від 26.02.2016 р.

 

Шановний Олександре Івановичу!

 

Інтернет Асоціація України, яка об’єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, (далі - ІнАУ) засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

26 лютого 2016 р. Верховною Радою України зареєстровано Проект Закону України «Про доступ до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж», реєстр. № 4159 (далі - Законопроект).

Законопроект розроблений на виконання пункту 128 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.09.2014р. № 847-р., і має врегулювати відносини та спірні питання, які виникають при укладанні та виконанні договорів між суб’єктами господарювання та власниками інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики і які сьогодні стримують розвиток ринку телекомунікацій в цілому.

Враховуючи важливість даного Законопроекту для галузі телекомунікацій України, і, зокрема, для розвитку послуг доступ до мереж Інтернет, просимо Вас про створення при Комітеті Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Робочої групи з обговорення і доопрацювання даного Законопроекту.

В Інтернет Асоціації України з червня 2015 р. діє профільний Комітет з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій, який має напрацювання та необхідний експертний потенціал у сфері, яку зачіпає Законопроект. Тому у разі створення такої Робочої групи просимо включити до її складу представників ІнАУ:

1. Нагорнюка Андрія Олександровича, члена Правління ІнАУ, Голову Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій;

2. Дяченко Валерію Андріївну, юриста ІнАУ.

Також, враховуючи досвід ІнАУ з законопроектної роботи, нашу експертизу в проблематиці “доступу до інфраструктури” пропонуємо призначити представника ІнАУ, Нагорнюка А.О., заступником голови Робочої групи з доопрацювання Законопроекту. Представник ІнАУ готовий координувати засідання Робочої групи та роботу над доопрацюванням тексту Законопроекту.

 

Водночас, пропонуємо розглянути кандидатури експертів ринку, які на наш погляд, значно підсилять роботу над Законопроектом:

1.    Грицак Костянтин Іванович;

2.    Клітна Наталія Іванівна;

3.    Ясиневич Станіслав Людвігович;

4.    Ляшенко Володимир Іванович;

5.    Представник НКРЗІ (за згодою);

6.    Представник профільного міністерства (за згодою).

 

Створення Робочої групи з обговорення і доопрацювання Законопроекту № 4159 від 26.02.2016 р. та включення до її складу представників профільного комітету ІнАУ, на наш погляд, сприятиме підвищенню якості та прискоренню прийняття цього важливого для галузі Закону.

 

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                               О.Федієнко

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.