Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

Спільний лист №37 від 26.02.2016 Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації щодо проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

Комісія з питань науки і ІТ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОПЕРАТОРІВ ЗВ'ЯЗКУ “ТЕЛАС”

01034, м Київ, вул.О.Гончара,15/3,офіс 22

тел./факс: (044) 2782925

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 34,

тел.: (044) 2783069, факс: (044) 2263152

01110, м. Київ,вул.Солом’янська,3,офіс 808

тел/факс: (044) 2489171, (044) 2489175

 

 

Київська міська рада

 

Київська міська державна адміністрація

 

Вих. №37

від «26» лютого 2016 року

 

Щодо проведення інвентаризації

об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

 

11.02.2015р. на пленарному засіданні Київської міської ради було прийнято рішення про доручення Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) провести інвентаризацію об'єктів телекомунікації (електрозв'язку).

Відповідно до рішення, Департамент транспортної інфраструктури повинен провести інвентаризацію об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), а саме: об'єктів взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж, кабельної каналізації електрозв'язку, каналів електрозв'язку, каналів кабельної каналізації електрозв'язку, кінцевого обладнання, ресурсів телекомунікаційних мереж, споруд електрозв'язку, телекомунікаційних мереж та інших об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва, а також таких, що є безхазяйними, в порядку визначеному чинним законодавством України. Відповідну інвентаризацію необхідно здійснити впродовж 6 місяців.

Згідно вказаного рішення підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, що здійснюють діяльність на території столиці,

- мають протягом одного місяця надати Департаменту транспортної інфраструктури документи, що підтверджують право власності на зазначені об'єкти телекомунікації (електрозв'язку);

- надавати Департаменту допомогу при проведені інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку), в т.ч. шляхом надання Департаменту необхідних документів та інформації, доступу для огляду відповідних об’єктів телекомунікацій.

Виконувати інші вимоги Департаменту, що стосуються проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку).

Відповідно до вимог статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Як вбачається з рішень Конституційного Суду України від 28 жовтня 2009 року у справі № 28-рп/2009, від 17 лютого 2010 року у справі № 6-рп/2010 органи державної влади та органи місцевого самоврядування, керуючись у своїй діяльності законами при врегулюванні у своїх актах відповідних питань, не можуть змінювати, доповнювати чи розширювати зміст цих законів.

 

Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення щодо порядку та механізмів, згідно яких буде реалізуватись рішення Київради від 11.02.2016р. «Про проведення інвентаризації об’єктів телекомунікації (електрозв’язку)», а також надати посилання на вимоги законодавства, згідно з якими на Київраду, КМДА а також їх структурні підрозділи покладено завдання (повноваження) вимагати для перевірки документи, підтверджуючих право власності підприємств, установ, організацій, які не належать до комунальної власності, що здійснюють діяльність на території столиці.

Одночасно просимо надати відповідні рішення органу управління та перелік об'єктів взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж, кабельної каналізації електрозв'язку, каналів електрозв'язку, каналів кабельної каналізації електрозв'язку, кінцевого обладнання, ресурсів телекомунікаційних мереж, споруд електрозв'язку, телекомунікаційних мереж та інших об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

 

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України

 

О.Федієнко

Віце-президент УСПП,

Голова Комісії з питань науки та ІТ

 

І.Пєтухов

Голова ради Української асоціації

операторів зв'язку «Телас»

 

Л.Ошеров