Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №20 від 02.02.2016 ДССЗЗІ щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Євдоченку Л.О.

 

Копія:    Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

Вих. №20

від «02» лютого 2016 року

 

Щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

 

Шановний Леоніде Олександровичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (далі – ДССЗЗІ) розроблено та опубліковано проект Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт».

В порядку громадського обговорення ІНАУ листом від 01.12.2015 № 213 направляла свої пропозиції та зауваження до вказаного проекту Наказу.

В ході спільної нарази 21.01.2016 в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ) щодо обговорення питань внесення змін до «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку» та інших проблемних питань з доступу до кабельної каналізації електрозв’язку, ряд висловлених зауважень та пропозицій було знято.

У зв’язку з чим ІНАУ висловлює свою підтримку проекту Наказу Адміністрації ДССЗЗІ «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт».

В той же час, відповідно до спільних рішень наради від 21.01.2015 в НКРЗІ, участь в якій приймали представники ДССЗЗІ, просимо створити робочу групу за участю операторів телекомунікацій, ДССЗЗІ, НКРЗІ, профільних асоціацій для розробки пропозицій стосовно технічного врегулювання та внесення змін до нормативно-технічних документів щодо ремонтних робіт на кабельній каналізації електрозв’язку.

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                      О.Федієнко

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.