Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №05 від 06.01.2016 НКРЗІ щодо актуальних питань використання кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком»

 

 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

Копія: Директору ПАТ «Укртелеком»

Курмазу Ю.П.

 

 

 

Вих. №05

від 06 січня 2016 р.

 

Щодо актуальних питань використання кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком»

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

У листі ІнАУ до НКРЗІ №200 від 09.11.2015 ми заявляли про підтримку з боку ІНАУ основної мети розроблення Проекту змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, прийнятого за основу рішенням НКРЗІ від 02.06.2015 № 287, яка полягає у необхідності удосконалення відносин між суб’єктами ринку телекомунікацій. У цьому ж листі ми пропонували провести спільну погоджувальну нараду із залученням представників відповідних державних органів та учасників ринку доступу до ККЕ з метою обговорення проекту Правил.

На жаль, наша пропозиція щодо проведення наради з актуальних питань врегулювання взаємовідносин суб’єктів господарювання при користуванні ККЕ не була підтримана. Тим часом гострота проблем, які виникають в сфері доступу до ККЕ, зростає. Окрім необхідності обговорення зазначених змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, існує нагальна потреба в урегулюванні ряду інших питань у сфері доступу до ККЕ, зокрема:

·      встановлення прозорої процедури припинення користування ККЕ ПАТ «Укртелеком» щодо неврегульованих ділянок ККЕ шляхом фізичного роз’єднання і демонтажу;

·      врегулювання питання встановлення розміру пені за прострочку платежів у сфері використання ККЕ;

·      нормативне врегулювання обмежень щодо кількості кабельних муфт в оглядових пристроях та кількості відводів від кабельних муфт;

·      усунення невідповідності п. 10 «Тимчасових Умов врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м. Києва без дотримання вимог законодавства», затверджених ПАТ «Укртелеком» 30.11.2015 р., та п. 5.8 «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку», затверджених рішенням НКРЗІ від 23.08.2012 № 428, щодо демонтування кабелів електрозв’язку.

Враховуючи зазначене, пропонуємо провести спільну погоджувальну нараду з обговорення зазначених питань з залученням представників відповідних державних органів та учасників ринку доступу до ККЕ.

 

 

З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                              О.Федієнко

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.