Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 189 від 03.11.2015 р. НКРЗІ щодо запитів про отримання інформації шляхом направлення письмових запитів Голови НКРЗІ від 06.10.2015 р. операторам, провайдерам телекомунікацій

 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

 

 

Вих ІНАУ № 189

Від 03.11.2015

Щодо запитів про отримання інформації шляхом направлення письмових запитів Голови НКРЗІ від 06.10.2015 р. операторам, провайдерам телекомунікацій

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Члени ІНАУ, які здійснюють діяльність на ринку телекомунікацій в якості операторів, провайдерів телекомунікацій, отримали запити НКРЗІ за Вашим підписом від 06.10.2015 р. щодо необхідності надання ними до НКРЗІ інформації про показники діяльності операторів та провайдерів телекомунікацій та про показників діяльності компаній, що надають послуги комп’ютерного зв’язку, в т.ч. послуги доступу до мережі Інтернет.

Ми не заперечуємо законодавчо встановлених прав Регулятора на отримання від операторів, провайдерів телекомунікацій необхідної звітності та інформації для виконання його повноважень щодо визначення ринків певних телекомунікаційних послуг, проведення їх аналізу та визначення операторів, провайдерів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках таких послуг. Але наполягаємо на безумовній необхідності дотримання Регулятором визначеного Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» принципу ефективності, який передбачає забезпечення досягнення внаслідок дії регуляторного акту максимально можливих позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб'єктів господарювання, громадян та держави, а також визначеного Законом України «Про телекомунікації» та «Положенням                      про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації», порядку прийняття рішень, як колегіального органу.

З огляду на зазначене, просимо Вас надати інформацію про рішення НКРЗІ, яким визначена необхідність направлення запитів від 06.10.2015 р. операторам, провайдерам телекомунікацій за підписом Голови НКРЗІ, а також про нормативні акти, згідно з якими було прийняте дане рішення щодо направлення запитів операторам, провайдерам телекомунікацій.

Також, у порядку виконання ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати для ознайомлення методики та розрахунки, які планується використати для обробки отриманих від операторів, провайдерів телекомунікацій відповідей на зазначені запити. У разі відсутності таких методик і розрахунків, просимо повідомити про мету запитів від 06.10.2015 р. без наявності методик та розрахунків для їх обробки.

 

З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                               О.Федієнко

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.