Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №171 від 01.10.2015 УДЦР щодо ситуації вилучення обладнання, що належить ТОВ «Бершнет»

 

 

 

 

Генеральному директору

ДП «Український державний центр радіочастот»

Корсуну В.І.

 

 

 

 

 

 

Вих. № 171

від «01» жовтня 2015 р.

 

Щодо ситуації вилучення обладнання, що належить ТОВ «Бершнет»

 

Шановний Володимире Івановичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

До ІнАУ звернувся її член - ТОВ «Бершнет», з приводу проведення правоохоронними органами огляду приміщень, вилучення обладнання, що належить ТОВ «Бершнет» без достатніх правових підстав.

Відповідно до наданої інформації, ухвалою слідчого судді Бершадського районного суду Вінницької області від 11.09.2015 задоволено клопотання слідчого СВ Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області Підлубного О.А. про надання дозволу на проведення огляду території та приміщень, і вилучено обладнання, що належить ТОВ «Бершнет».

Підставою проведення огляду стало звернення до слідчого ще в 27.05.2015 р. із заявою Немировської О.Ю. про несанкціоноване втручання в її телекомунікаційні мережі. Заявник повідомив, що більше року в мережі ФОП Немировської О.Ю. відчувається суттєвий вплив радіозавад, які унеможливлюють роботу мережі.

Слідчими обґрунтовано клопотання про огляд на підставі робот ДП «УДЦР» по пошуку та усунення джерел радіозавад на відповідних частотах, та встановленню, «що робота РЕЗ ТОВ «Бершнет» з порушення законодавства у сфері користування РЧР (радіочастотних ресурсів) широкосмугового доступу, що розміщені за вище вказаними адресами».

В умовах суперечливості виниклої ситуації, а також з метою встановлення законності та прозорості роботи на відповідному ринку, підвищення ефективності використання та задоволення потреб користувачів радіочастотного ресурсу України, просимо надати інформацію з наступних питань:

1.        Чи був присутній при проведені огляду приміщень, а також вилученні обладнання, що належить ТОВ «Бершнет», представник ДП «УДЦР». В разі присутності, повідомити підстави залучення співробітників ДП «УДЦР» до досудових дій.

2.        Чи проводились спільні заходи?

3.        Чи встановлювались ДП «УДЦР» порушення користування виділеним радіочастотним ресурсом з боку провайдера Бершнет в рамках здійснення радіочастотного моніторингу. Якщо да, то які саме. А також, чи зверталось ДП «УДЦР» до ТОВ «Бершнет» про наявність виявлених порушень?

4.        Чи зверталась до ДП «УДЦР» Немировська О.Ю. про несанкціоноване втручання в її телекомунікаційні мережі, а також, що більше року в мережі ФОП Немировської О.Ю. відчувається суттєвий вплив радіозавад, які унеможливлюють роботу мережі. Якщо так, то які дії вжиті Підприємством для вирішення існуючих проблем.

5.        Просимо повідомити про загальну ефективність використання розподілених смуг радіочастот в Бершадському районі, наявності складнощів при користуванні радіочастотним ресурсом України тощо.

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                                                      В.Куковський

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.