Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №132/1-8 від 30.07.2015 щодо проекту Закону України «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж»

Міністерство інфраструктури України.

Міністерство енергетики і вугільної промисловості України.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Антимонопольний комітет України.

Державна регуляторна служба України.

 

Вих. № 132/1-8

від «30» липня 2015 р.

 

Щодо проекту Закону України «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж»

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

Рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ)  № 375 від 21.07.2015 схвалено проект Закону України «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – проект Закону).

Кінцева редакція законопроекту - результат величезної роботи зі сторони НКРЗІ та представників ринку телекомунікацій. Законопроект забезпечує необхідний баланс інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави. Проект Закону встановлює правові засади доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики та особливості її використання з метою розвитку телекомунікаційних мереж загального користування, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг та розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Закон визначає повноваження державних органів, органів місцевого самоврядування, права та обов’язки операторів, провайдерів телекомунікацій, а також інших фізичних, або юридичних осіб,  у власності (володінні) яких перебуває інфраструктура об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики щодо створення сприятливих умов її використання для потреб телекомунікацій.

ІнАУ виступає з підтримкою проекту Закону та доцільністю його прийняття для галузі телекомунікацій України.

На підставі зазначеного, при надходженні проекту Закону «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж», просимо Вашої підтримки та сприяння у його погоджені.

 

З повагою,

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                     О. Федієнко

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.