Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №53 від 25.03.2015 НКРЗІ щодо порушень правил економічної конкуренції ПАТ «Укртелеком» на ринку кабельної каналізації електрозв’язку

 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ЖИВОТОВСЬКОМУ О.М.

 

 

Вих. №53

від «25» березня 2015 р.

 

 

 

Щодо зловживань ПАТ «Укртелеком»

в питаннях доступу та користування кабельною каналізацією електрозв’язку

 

 

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з проханням втрутитись в ситуацію, що склалася на ринку доступу до кабельної каналізації електрозв’язку (далі - ККЕ), що належить ПАТ «Укртелеком».

На Ваш лист №31 від 24.02.2015 щодо зловживань ПАТ «Укртелеком» в питаннях доступу та користування кабельною каналізацією електрозв’язку, та додатково до листа ІнАУ від 20.01.2015 №10 надаємо факти порушень ринкової конкуренції з боку ПАТ «Укртелеком», у власності якого нині перебуває більше ніж 90% мереж кабельної каналізації електрозв’язку України (далі – ККЕ).

Незважаючи на вжиття операторами телекомунікацій та провідними асоціаціями заходів з метою вирішення існуючих проблем, проведення зустрічей з представниками ПАТ «Укртелеком» щодо перевищення повноважень представництв ПАТ «Укртелеком» на містах, достатніх результатів на практиці це не зумовило, а порушення та зловживання з боку власника ККЕ України продовжуються.

На підставі наданої інформації, просимо перевірити факти зловживань та порушень з боку ПАТ «Укртелеком», та вжити відповідних заходів реагування, в тому числі на період громадського обговорення та прийняття змін до Правил №428 забезпечити можливість безперешкодного отримання операторами ТУ на доступ та користування ККЕ у м. Києві відповідно до встановлених вимог, оскільки наразі щодо всіх запитів ПАТ «Укртелеком» надає відмови.

Також просимо повідомити відповідно до яких нормативних актів та методик визначається наповнення/заповненість каналів ККЕ.

Наразі повідомляємо, що в ході робочих нарад, які відбуваються з 12.03.2015 р. за участі представників ІнАУ, Асоціації «Телас» та ПАТ «Укртелеком», частина порушених проблемних питань, пов’язаних з доступом та користуванням ККЕ, може бути вирішена шляхом домовленостей та прийняття відповідного меморандуму між представниками ринку та ПАТ «Укртелеком». Вирішення іншої частини проблемних питань потребує прийняття відповідних змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку.

 

Додатки:

1. Матеріали, надані ТОВ «В.О.К.С.» на 7 арк.

2. Матеріали, надані ТОВ «НВФ «ВОЛЗ»» на 3 арк.

3. Матеріали, надані ПрАТ «Індастріал Медіа Нетворк» на 4 арк.

4. Матеріали, надані ПрАТ «Датагруп» на 5 арк.

 

 

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                      Т. Попова

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.