Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист №95 від 05.06.2014 Голові ПАТ "Укртелеком" щодо підвищення тарифів ПАТ "Укртелеком" для операторів та провайдерів телекомунікацій на безпосередній зв'язок між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі

Голові ПАТ «Укртелеком»

Баринову О.О 

 

 

Вих. 95

від «05» червня 2014 р.

 

Щодо підвищення тарифів ПАТ «Укртелеком» для операторів та провайдерів телекомунікацій на безпосередній зв’язок між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі

 

Шановний Олександре Олексійовичу!

 

Інтернет Асоціація України, яка об’єднує понад 150 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Рішенням ПАТ «Укртелеком» з 01.05.2014 до 31.12.2014 (включно) в 16 разів збільшено ціну тарифу для операторів та провайдерів телекомунікацій на безпосередній зв’язок між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі.

Відповідно до приписів ст. 67 Закону України «Про телекомунікації», тарифне регулювання на ринку телекомунікацій України базується, серед іншого, на принципах:

- базування розрахунків тарифів на собівартості цих послуг з урахуванням отримання прибутку;

- недопущення встановлення демпінгових або дискримінаційних цін з боку окремих операторів, провайдерів телекомунікацій.

Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295, встановлено обов’язок для операторів/провайдерів телекомунікацій здійснювати розрахунок тарифів виходячи із собівартості послуг з урахуванням отримання прибутку (пп.34 п. 39).

Інтернет Асоціація України є неприбутковою організацією, яка створена з метою організації координації взаємодії учасників ринку Інтернет послуг в Україні, сприянні розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет, а також сприяє вільному доступу споживачів до телекомунікаційних послу, відповідності  змісту, якості та порядку наданих телекомунікаційних послуг споживачам.

В інтересах учасників ринку телекомунікацій, а також з метою спростування факту здійснення ПАТ «Укртелеком» антиконкурентної політики щодо інших суб’єктів господарювання, просимо надати розрахунки тарифів, що базується на собівартості послуг на безпосередній зв’язок між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі з урахуванням отримання прибутку.

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                         Т. Попова      

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.