Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист Голові НКРЗ п. Звєрєву В.П. № 263 від 21.12.2007 р. про надання роз’яснень щодо тлумачення визначення «новозбудованої (розширеної) мережі місцевого телефонного зв'язку»

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку

п. Звєрєву В.П.

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

 

Копія: Директору  Державного департаменту

зв’язку та інформатизації

п. Баранову О.А.

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

 

 

Вих. №  263

Від  21 грудня 2007р.

 

 

 

Про надання роз’яснень щодо тлумачення визначення

 «новозбудованої (розширеної) мережі місцевого

 телефонного зв'язку»

 

 

 

Шановний Володимир Павлович!

 

 

Користуючись нагодою, висловлюємо наші найщиріші привітання з приводу Нового 2008 року та Різдва Христового, та звертаємось до Вас з проханням про роз’яснення деяких положень законодавства України, що регулюють порядок встановлення тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

 

Зокрема, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п. 4 Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01.11.2006 (надалі – «Граничні Тарифи»), затверджених Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку (надалі – «НКРЗ») від 5 травня 2006 р. № 258, кожному оператору телекомунікацій надається право підключати споживачам 30 відсотків абонентських номерів новозбудованої (розширеної) мережі місцевого телефонного зв'язку із застосуванням договірних тарифів.

 

При цьому, ані Граничні Тарифи, ані жоден інший нормативно-правовий акт в сфері телекомунікацій не надає визначення поняттю новозбудованої (розширеної) мережі місцевого телефонного зв'язку, що призводить до неоднозначного застосування операторами телекомунікацій вищевказаних положень п. 4 Граничних Тарифів. За таких обставин, у зв’язку з відсутністю однакового розуміння положень п. 4 Граничних Тарифів, оператори телекомунікацій по-різному застосовують Граничні Тарифи, що інколи призводить до виникнення обґрунтованих скарг як з боку споживачів, так і з боку інших операторів телекомунікацій.

 

Враховуючи вищезазначене, з метою збереження рівних умов діяльності у сфері телекомунікацій та однозначного тлумачення всіма суб’єктами ринку телекомунікацій законодавства при застосуванні Граничних Тарифів та встановлені договірних тарифів при здійсненні підключень, просимо НКРЗ надати роз’яснення щодо наступного:

 

1) які мережі місцевого телефонного зв’язку є новозбудованими;

2) які мережі місцевого телефонного зв’язку є розширеними; і, таким чином

3) у яких випадках оператори телекомунікацій мають право застосовувати договірні тарифи при підключенні абонентських номерів.

 

 

 

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                      С. Пархоменко

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.