Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист Президенту України п. Ющенку В.А. № 441 від 25.03.08 р. щодо відновлення ефективної роботи Національної комісії з питань регулювання зв’язку

Президенту України
 Пану Ющенку Віктору Андрійовичу

 

 

 

Вих. № 441

Від 25.03.2008 р.

 

 

Щодо відновлення ефективної роботи

Національної комісії з питань регулювання зв’язку  

 

Шановний Вікторе Андрійовичу!

До Вас звертаються представники ринку телекомунікацій України – члени Інтернет Асоціації України (ІнАУ), яка об’єднує більше 80 підприємств та організацій, що працюють в галузі інформаційних технологій і телекомунікацій, щоб висловити своє занепокоєння ситуацією, яка склалася в сфері регулювання галузі зв’язку.

           Національна комісія з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) є єдиним органом виконавчої влади, який регулює відносини на ринку телекомунікацій і на сьогоднішній момент її робота повністю заблокована.

Вже понад 100 днів НКРЗ не займається покладеними на неї функціями, зокрема не розроблюються та не затверджуються відповідні нормативно-правові акти; не здійснюється тарифне регулювання загальнодоступних телекомунікаційних послуг; оператори не отримують ліцензії та дозволи на використання номерного та радіочастотного ресурсу; не виконується план конверсії радіочастот; не регулюються питання взаємодії операторів та досудовий розгляд спорів. В наслідок неможливості прийняття рішень Комісією, держава недоотримує відповідних надходжень до бюджету, а галузь перебуває в стані очікування. 

Ми стверджуємо, що підприємницькі кола та професійне співтовариство галузі інформаційних технологій та телекомунікацій потребують відновлення проведення засідань Комісії.  

Інтернет Асоціація України, звертається до Вас, як до гаранта Конституції від якого безпосередньо залежить вирішення даної проблеми з проханням зважити на прагнення телекомунікаційної громадськості відчути на ринку стабільність та вжити всіх необхідних заходів для якнайшвидшого розблокування діяльності Національної комісії з питань регулювання зв’язку.


З повагою та надією на порозуміння,

Виконавчий директор
Інтернет Асоціації України                                                      С.Л. Малихін

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.