Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист Директору Держзв"язку п. Баранову О.А № 312 від 21.02.08 р. щодо надання роз’яснення стосовно розірвання договорів в односторонньому порядку

Директору Державного департаменту

з питань зв’язку та інформатизації

п. Баранову О.А.

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

 

Копія: Голові Правління ВАТ «Укртелеком»

п. Дзекону Г. Б.

 

01030, м. Київ, бул. Шевченка, 18

 

Копія: Національна комісія з питань

регулювання зв’язку України

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

 

 

Вих. № 312 від 21.02.2008

 

 

Щодо надання роз’яснення стосовно

розірвання договорів в односторонньому порядку

 

Шановний Олександре Андрійовичу!

 

У зв’язку із численними зверненнями членів Інтернет Асоціації України просимо Вас надати роз’яснення щодо випадків одностороннього розірвання Договорів оренди майна з ініціативи регіональних філій ВАТ «Укртелеком» (відповідно до внутрішнього листа ВАТ «Укртелеком» №  12657-261-2 від 21.11.2007р.). Крім того, просимо роз’яснити, як, на Вашу думку, буде остаточно здійснюватися розірвання раніше укладених та діючих Договорів оренди майна (обладнання), яке розміщене на технологічних майданчиках ВАТ «Укртелеком» та використовується операторами для отримання послуг електрозв’язку відповідно до договорів про надання послуг електрозв’язку.

При цьому звертаємо Вашу увагу, що провайдери, оператори телекомунікацій здійснюють введення кабелю в приміщення ВАТ «Укртелеком» тільки з метою підключення до комутаційного устаткування ВАТ «Укртелеком».

 

 

 

 

Також слід зазначити, що припинення дії договорів оренди майна (обладнання) провайдерів, операторів телекомунікацій з ВАТ «Укртелеком» може призвести до призупинення дії договорів про надання послуг електрозв’язку саме ВАТ «Укртелеком» (в зв’язку з ініціюванням останнім розірвання договорів оренди майна (обладнання) в односторонньому порядку), що є грубим порушенням чинного законодавства та обмежує права провайдерів, операторів телекомунікацій  як суб’єктів підприємницької діяльності.

Крім того, просимо надати інформацію, за яких умов ВАТ «Укртелеком» може розірвати з оператором, провайдером телекомунікації  договір про надання послуг електрозв’язку.   

Просимо надати відповідь на нашу поштову адресу: м. Київ, вул. О. Гончара 15/3, оф. 22 в строки, встановлені законодавством.

 

 

Заздалегідь вдячні за своєчасну відповідь на наш лист.

 

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                Т.В. Попова

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.