Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 133 від 31.07.2009 Щодо умисного пошкодження і відключення базових станцій КВП «Япік Нет» (м. Сімферополь) представниками Кримської філії Державної інспекції зв’язку

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

Колобову Сергію Олександровичу

 

Копія: Начальнику Державної інспекції зв’язку

Ткаченко Миколі Миколайовичу

 

 

Вих. № ­­133/01
від 31.07.2009 р.
Щодо умисного пошкодження і відключення базових станцій КВП «Япік Нет»           (м. Сімферополь) представниками Кримської філії Державної інспекції зв’язку.

 

Шановний Сергію Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), виконуючи свою статутну мету та представляючи законні інтереси 90 телекомунікаційних компаній, даним листом виражає глибоку стурбованість фактом умисного пошкодження і відключення базових станцій колективного виробничого підприємства «Япік Нет» (м. Сімферополь) представниками Кримської філії Державної інспекції зв’язку.

Виходячи з опису ситуації, наданого Правлінню ІнАУ директором КВП «Япік.Нет» Ольгою Кочевою, 29 липня 2009 р. о 14:40 співробітниками Кримської філії ДІЗ несанкціоновано та без будь-якого офіційного попередження було пошкоджено та відключено обладнання базової станції Красносельська в Чорноморському районі АРК. Мотивом пошкодження та відключення обладнання, зі слів співробітника Кримської філії ДІЗ Шило С.О., була начебто невідповідність частоти роботи одного з передавачів дозволу, який має КВП «Япік.Нет». При цьому Кримською філією ДІЗ раніше не було направлено жодних попереджень про виявлені недоліки в адресу КВП «Япік.Нет». Звертаємо Вашу увагу і на те, що ДІЗ повинна була надати Припис ліцензіату, у якому повинні міститися дані протоколу від УДЦР щодо проведення технічного контролю УДЦР передавачів КВП «Япік.Нет».

Таким чином, було порушено ряд положень «Інструкції про порядок взаємодії Державної інспекції зв'язку, Українського державного центру радіочастот та органів внутрішніх справ України з питань запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв'язку», затвердженої Рішенням НКРЗ № 1065 від 10.06.2008, завдано значних матеріальних збитків члену ІнАУ компанії «Япік.Нет» та припинено доступ до мережі Інтернет значної кількості абонентів провайдера.

Просимо Вас провести службове розслідування факту умисного пошкодження і відключення базових станцій колективного виробничого підприємства «Япік.Нет» представниками Кримської філії Державної інспекції зв’язку та організувати за результатами цього розслідування нараду за участю представників НКРЗ, ДІЗ та ІнАУ з метою недопущення в подальшому таких інцидентів.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.