Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 123 від 02.07.09 р. Голові постійної комісії Київради Олійнику Д.М. стосовно усунення невизначеності у відносинах між районними КП ЖКГ м. Києва та провайдерами телекомунікацій щодо умов та вартості використання домових слаботочних кабельних стояків

Голові постійної комісії Київради

з питань транспорту і зв’язку

Олійнику Дмитру Миколайовичу

 

 

Вих. № 123
від 2.07.2009 р.
Щодо усунення невизначеності у відносинах між районними КП ЖКГ м. Києва та провайдерами телекомунікацій щодо умов та вартості використання домових слаботочних кабельних стояків.

 

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) висловлює Вам свою подяку за принципову позицію щодо протидії порушенням законодавства, які мали місце при прийнятті рішення Київради № 6/1061 від 22.01.09 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за користування, прокладання телекомунікаційних мереж…».

Інформуємо Вас, що Прокуратурою міста Києва у визначеному законодавством України порядку встановлено наявність цілого ряду порушень при прийнятті рішення Київради № 6/1061 від 22.01.09 та скеровано відповідне подання до Київради з вимогою усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяють, а також недопущення їх у подальшому (копія листа з Прокуратури м.Києва № 07/1-440-09 від 05.06.09 – у додатку).

Разом з тим звертаємо Вашу увагу на те, що прийняття у свій час Київрадою незаконного рішення № 6/1061 від 22.01.09 створило умови невизначеності у відносинах між районними Комунальними підприємствами по утриманню житлового господарства (КП ЖКГ) м. Києва та провайдерами і операторами телекомунікацій щодо умов та вартості використання провайдерами і операторами телекомунікацій домових слаботочних кабельних стояків.

Для усунення такої невизначеності та створення передумов для своєчасного та якісного надання мешканцям м. Києва телекомунікаційних послуг звертаємось до Вас з проханням про направлення від імені очолюваної Вами постійної комісії Київради листа-звернення до районних рад м. Києва та до районних КП ЖКГ м. Києва з пропозицією до остаточного вирішення питання щодо затвердження та набуття чинності нової Методики розрахунку і порядку справляння плати за використання телекомунікаційних мереж в будинках комунальної власності м. Києва надати можливість провайдерам телекомунікацій працювати за договорами сервітуту та/чи оренди, які існували на момент прийняття визнаного незаконним рішення Київради № 6/1061 від 22.01.09.

Інформуємо Вас про те, що наразі робоча група за участі державних органів України та фахівців ринку телекомунікацій активно працює над створенням нової Методики.

 

Додаток - копія листа з Прокуратури м.Києва № 07/1-440-09 від 05.06.09, 1 екз.

 

З повагою та надією на порозуміння,

Виконавчий директор ІнАУ                                                 Володимир Куковський         

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.