Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 120 від 25.06.09 р. Міністру з питань житлово-комунального господарства України Кучеренко О.Ю. стосовно участі представників Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості..

Міністру з питань житлово-комунального господарства України

Кучеренко О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № ­120
від 25.06.2009р.
 
Про участь представників Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності.

 

Шановний Олексію Юрійовичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання звязку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Планується також залучення до складу Робочої групи представників ВАТ «Укртелеком» та Постійної комісії з питань транспорту та звязку Київради.

Метою робочої групи є розробка методики оцінки вартості використання домових слабо точних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності, яка матиме статус регуляторного акта та прийматиметься на державному рівні.

Запрошуємо представників очолюваного Вами міністерства до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.