Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 111 від 25.05.09 р. Директору Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення Баховському П.Ф. щодо дослідження можливості спільної роботи систем стандарту IEEE 802.11n з наявними системами безпроводового радіодоступу

Директору Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення

Баховському Петру Федоровичу

 

 

Вих. № 111
від 25.05.2009 р.
 

Щодо дослідження можливості спільної роботи систем стандарту IEEE 802.11n з наявними системами безпроводового радіодоступу.

 

 

Шановний Петре Федоровичу!

Відповідно до повідомлення Заступника міністра транспорту та зв’язку України – голови Державної адміністрації зв’язку Проживальського О.П.,  науковці Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення провели дослідження можливості спільної роботи систем стандарту IEEE 802.11n з наявними системами безпроводового радіодоступу.

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), виконуючи свою статутну мету та представляючи законні інтереси близько 90 телекомунікаційних компаній,  значна частина яких має ліцензії на надання послуг широкосмугового радіодоступу, даним листом звертається до Вас з проханням надати інформацію про результати цього дослідження щодо сумісності обладнання стандарту IEEE 802.11n з дозволеними до використання в Україні існуючими системами безпроводового радіодоступу.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.