Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 135/12.08.2010 р. Президенту УСПП, Народному депутату України Кінаху А.К. щодо направлення депутатського запиту до керівництва МВС з пропозицією про проведення рейду по радіоринку м. Києва

Президенту Українського союзу

промисловців і підприємців,

Народному депутату України

п. Кінаху А.К.

 

 

 

 

Про направлення депутатського запиту

до керівництва МВС з пропозицією про

проведення рейду по радіоринку м. Києва

 

 

 

Вих. № 135

від 12.08.2010 р.

Шановний Анатолію Кириловичу!

 

Користуючись нагодою, Інтернет Асоціація України висловлює свою повагу Вам та очолюваному Вами Українському союзу промисловців і підприємців та звертається до Вас з проханням про направлення депутатського запиту до керівництва МВС з пропозицією про проведення рейду за участю співробітників МВС по радіоринку «Караваєві дачі» за адресою м. Київ, вул. Ушинського, 4, з метою виявлення викраденого телекомунікаційного обладнання.

Такий захід стане елементом практичної реалізації рішень круглого столу «Механізми ефективної протидії незаконному втручанню у роботу мереж операторів і провайдерів телекомунікацій», проведеного 21 липня 2010 р. спільно ІнАУ і УСПП.

Необхідність такого рейду і відповідного запиту Народного депутата України підтримана на засіданні Робочої групи з питань взаємодії громадських організацій і державних структур з протидії кіберзлочинності, яка діє при Інтернет Асоціації України за участі представників ІнАУ, УСПП, Ради Європи, Служби безпеки України, Департаменту боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми МВС України, Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України та Укрбюро Інтерполу.

 

Додаток: список серійних номерів викраденого у 2010 році у операторів, провайдерів обладнання телекомунікаційних мереж, на 5 стор.

 

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                             Т.Попова

       

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.