Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

Лист № 118/09.07.2010 р. Голові НКРЗ стосовно проведення роз‘яснювальної роботи з членами Асоціації щодо реєстрації суб‘єктів господарювання в сфері телекомунікацій

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

Олійнику Володимиру Филимоновичу

 

Вих. № 118
від 09.07.2010 р.
 

Щодо надання роз’яснень

 

Шановний Володимире Филимоновичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку України.

Правлінням ІнАУ було розглянуто Ваш лист № 01-2841/113 від 21.06.2010 р. з пропозицією про проведення роз‘яснювальної роботи з членами Асоціації щодо реєстрації суб‘єктів господарювання в сфері телекомунікацій.

Задля проведення такої роз‘яснювальної роботи просимо Вас уточнити процедуру реєстрації в Реєстрі НКРЗ провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до мережі Інтернет, та пояснити підстави застосування положень «Правил взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж загального  користування», затверджених рішенням НКРЗ від 08.12.2005 N 155, при реєстрації провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до мережі Інтернет.

Також просимо Вас надати інформацію про кількість провайдерів телекомунікацій, чиї повідомлення про діяльність у сфері телекомунікацій знаходяться на розгляді, та про терміни розгляду цих повідомлень. Інформація про підстави затримки їх внесення до Реєстру НКРЗ дала б змогу запобігти випадкам порушення вимог чинного законодавства щодо реєстрації суб‘єктів господарювання в сфері телекомунікацій.

 

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

Голова Правління ІнАУ                                                                 Тетяна Попова