Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 115/01.07.2010 р. стосовно Міжвідомчої робочої групи по врегулюванню проблемних питань, що виникають при будівництві телекомунікаційних мереж доступу і розміщенні засобів телекомунікацій

Міністру регіонального розвитку та будівництва України

Яцубі Володимиру Григоровичу

 

Копія: Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

Олійнику Володимиру Филимоновичу

 

Копія: Заступнику Міністра транспорту та зв’язку України – голові Державної адміністрації зв’язку

Краснокутському Сергію Валерійовичу

 

 

 

 

Вих. № 115
від 01.07.2010р.
 
Щодо Міжвідомчої робочої групи по врегулюванню  проблемних  питань, 
що виникають  при будівництві  телекомунікаційних  мереж доступу 
і  розміщенні  засобів телекомунікацій 

 

Шановний Володимире Григоровичу!

Як нам стало відомо, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 09.06.2010 № 31031/1/1-10 щодо листа Антимонопольного комітету України від 21.05.2010 № 26-29/01-4350, з метою вирішення нормативного врегулювання процедури видачі технічних умов та визначення розміру плати за їх видачу, встановлення порядку улаштування розподільних будинкових ліній зв’язку, на базі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України створюється міжвідомча робоча група, до складу якої запропоновано залучити представників НКРЗ, Державної адміністрації зв’язку, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Мінекономіки, НКРЕ та ВАТ “Діпрозв’язок”.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з травня 2009 р. за участі представників вітчизняного ринку телекомунікацій та держави уже функціонує Робоча група з питань кабельної каналізації електрозв‘язку, яка на засіданні 28.04.2010 р. дістала назву «Міжвідомча робоча група по врегулюванню  проблемних  питань, що виникають  при будівництві  телекомунікаційних  мереж доступу і  розміщенні  засобів телекомунікацій». З боку Інтернет Асоціації України (ІнАУ) та Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП) до цієї робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальника відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Також у Робочій групі представлені фахівці Телекомунікаційної палати України, асоціації Телас, а також ряду інших організацій та установ (зі складом робочої групи та інформацією про її діяльність можна ознайомитись за адресою www.inau.org.ua/work_gr.phtml).

Серед завдань Робочої групи – надання консультативної допомоги суб’єктам господарювання у вирішенні проблемних питань з власниками телекомунікаційної інфраструктури та напрацювання проекту документу, який регламентує взаємні відносини суб’єктів ринку телекомунікацій та органів місцевої влади у питаннях розміщення телекомунікаційних мереж, а також єдиної методики розрахунку тарифів на доступ та використання кабельної каналізації електрозв‘язку і розподільчих телекомунікаційних мереж комунальної власності. Робоча група здійснює свою діяльність шляхом проведення засідань (орієнтовно один раз на два місяці) та обговорення питань в електронній розсилці.

З метою консолідації зусиль державних установ та представників ринку телекомунікацій щодо нормативного врегулювання процедури видачі технічних умов та визначення розміру плати за їх видачу, встановлення порядку улаштування розподільних будинкових ліній зв’язку просимо об‘єднати Міжвідомчу робочу групу, яка створюється на базі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, та «Міжвідомчу робочої групи по врегулюванню  проблемних  питань, що виникають  при будівництві  телекомунікаційних  мереж доступу і  розміщенні  засобів телекомунікацій».

 

 

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

 

Голова Правління ІнАУ                                                         Тетяна Попова

 

 

Віце-президент УСПП      з питань IT                                      Іван Пєтухов

 

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.