Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 97/08.06.2010 р. Начальнику Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Слободянюку П.В. стосовно користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 5250-5350 МГц

Начальнику

Українського державного центру радіочастот

Слободянюку П.В.

 

пр. Перемоги, 15-й км

м. Київ

                                                                                                                                         03179

 

 

 

 

 

Вих. № 97
від  08.06.2010 р.

 

 

 

Шановний Павле Васильовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) дякує Вам за виважену позицію, направлену на вирішення питань щодо користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 5250-5350 МГц.

Процес ліцензування діапазону 5250 – 5350 МГц, який був впроваджений Національною комісією з питань регулювання зв’язку для радіотехнології “широкосмуговий радіодоступ” без проведення тендеру із шириною каналів для стандартів IEEE 802.11a/n, IEEЕ 802.16 –  5 МГц, 10 МГц та 20 МГц, став досить позитивним кроком для освоєння радіочастотного ринку.

 Проте учасниками ринку відмічається, що строк оформлення дозволів на експлуатацію перевищує граничні терміни, встановлені законодавством. В основному це пов’язано із довготривалістю процедури погодження та отримання висновків щодо електромагнітної сумісності  від Генерального штабу Збройних  Сил  України, що подекуди може тривати до 3-4 місяців.

Оскільки використання частот  на 5 ГГц діапазоні є досить очікуваним і необхідним для суб’єктів цього ринку, просимо  Вас сприяти у вирішенні питання видачі УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності у строки, встановленні чинним законодавством України. А випадках, коли  протягом цього строку будуть відсутні погодження спеціальних уповноважених органів, надавати такі дозволи операторам без них із спеціальною приміткою про це та вимогою усунути наступні висловлені зауваження у разі необхідності.

Будемо вдячні  за розуміння і конструктивну підтримку учасників ринку.

 

      З повагою,

 Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                 Тетяна Попова

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.