Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 52 від 14.04.2010 р. Голові Антимонопольного комітету України Костусєву О.О. стосовно участі представника у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв‘язку

Голові Антимонопольного комітету України

Костусєву Олексію Олексійовичу

 

Вих. № 52
від 14.04.2010р.
 
Про участь представника Антимонопольного комітету України у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

 

Шановний Олексію Олексійовичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Також у Робочій групі представлені фахівці УСПП та Телекомунікаційної палати України.

Серед завдань Робочої групи – надання консультативної допомоги суб’єктам господарювання у вирішенні проблемних питань з власниками телекомунікаційної інфраструктури та напрацювання проекту документу, який регламентує взаємні відносини суб’єктів ринку телекомунікацій та органів місцевої влади у питаннях розміщення телекомунікаційних мереж, а також єдиної методики розрахунку тарифів на доступ та використання кабельної каналізації електрозв‘язку і розподільчих телекомунікаційних мереж комунальної власності.

Робоча група здійснює свою діяльність шляхом проведення засідань (орієнтовно один раз на два місяці) та обговорення питань в електронній розсилці.

Просимо Вас направити представника Антимонопольного комітету України до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

Голова Правління ІнАУ                                                                          Тетяна Попова

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.