Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

Лист № 50 від 14.04.2010 р. Міністру з питань житлово-комунального господарства України Попову О.П. стосовно участі представника Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації ...

Міністру з питань

житлово-комунального господарства України

Попову Олександру Павловичу

 

Вих. № 50
від 14.04.2010р.
 
Про участь представника Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

Шановний Олександре Павловичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Також у Робочій групі представлені фахівці УСПП та Телекомунікаційної палати України.

Серед завдань Робочої групи – надання консультативної допомоги суб’єктам господарювання у вирішенні проблемних питань з власниками телекомунікаційної інфраструктури та напрацювання проекту документу, який регламентує взаємні відносини суб’єктів ринку телекомунікацій та органів місцевої влади у питаннях розміщення телекомунікаційних мереж, а також єдиної методики розрахунку тарифів на доступ та використання кабельної каналізації електрозв‘язку і розподільчих телекомунікаційних мереж комунальної власності.

Робоча група здійснює свою діяльність шляхом проведення засідань (орієнтовно один раз на два місяці) та обговорення питань в електронній розсилці.

Просимо Вас направити представника очолюваного Вами міністерства до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

Голова Правління ІнАУ                                                                 Тетяна Попова