Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 203 від 02.08.2011 р. Директору ТОВ "Хоостмайстер" Долинській Т.В. щодо обговорення проектів документів, які регламентують статус домену .UA

  Директору ТОВ «Хостмайстер»

Долинській Т.В.

 

 

 

 

 

 

Вих. № 203

від 02.08. 2011 р.

 

На Ваш вих. № 57 від 26.07.2011 р.

 

 

Шановна Тетяно Володимирівно!

 

Інтернет Асоціація України засвідчує Вам свою повагу та дякує за запрошення взяти участь у обговоренні проектів документів, які регламентують статус домену .UA.

Ми вважаємо дуже актуальними питання вдосконалення законодавчого регулювання статусу доменного простору українського сегменту мережі Інтернет, впровадження практики досудового вирішення доменних суперечок, зміни підходу до торгових марок при реєстрації приватних доменів другого рівня та вирішення інших назрілих завдань розвитку національних публічних доменів.  

Разом з тим зазначаємо, що запропоновані у Вашому запрошенні строки опрацювання документів є невиправдано стислими, а термін їх обговорення під час періоду відпусток – незручним для значної частини представників ринку доменних реєстрацій України.

З огляду на складність в такій ситуації адекватного врахування позицій всіх зацікавлених сторін, ми не вважаємо можливим сформувати збалансовану точку зору і взяти участь у обговоренні цих питань у запропонованому форматі.

Пропонуємо провести обговорення питань розвитку національних публічних доменів у ході щонайменше трьох відкритих спільних зустрічей в зручний час із запрошенням всіх учасників ринку доменних реєстрацій України, де зацікавлені сторони могли б оприлюднити свою думку і бути почутими.

Першу з таких зустрічей пропонуємо провести у серпні, решту – протягом вересня поточного року. Міжнародний досвід вирішення проблемних питань розвитку національних публічних доменів пропонуємо узагальнити під час Другого Українського Форуму з управління Інтернетом IGF-UA, який відбудеться в Києві 2-3 вересня 2011 року.

Результатом цих зустрічей та обговорень повинне бути напрацювання підсумкових документів, які у свою чергу мають стати предметом обговорення всіх зацікавлених сторін для  відображення балансу інтересів користувачів та учасників ринку доменних реєстрацій України.

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                      Тетяна Попова

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.