Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 171 від 16.06.2011 р. Заступнику мiського голови - cекретарю Київради Герезі Г.Ф. щодо проекту рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій»

Заступнику мiського голови - cекретарю Київради

Герезі Галині Федорiвні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. ІнАУ № 171

від 16 червня 2011 р.

 

 

Щодо проекту рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій»

                                                                                             

Шановна Галино Федорівно!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об‘єднує понад 110 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу за звертається з приводу наступного.

ІнАУ неодноразово зверталася до Київради та КМДА з зауваженнями і пропозиціями до проекту рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій», яким фактично узаконюється схема виводу коштів з високотехнологічної галузі телекомунікацій на інші, непрофільні цілі, в тому числі на утримання монополіста-посередника – комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація».

На жаль, пропозиції громадськості не були почуті і враховані, і згаданий проект рішення готується до розгляду Київрадою.

Питання доступу до телекомунікаційної інфраструктури споруд усіх форм власності вкотре було розглянуто в ході круглого столу «Шляхи вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій», який 8 червня 2011 р. провели ІнАУ та Український союз промисловців та підприємців (УСПП) за участі представників Національної комісії з питань регулювання зв‘язку України. Учасники круглого столу наголосили на неприйнятності вищезгаданого проекту рішення Київради як такого, що йде врозріз з інтересами розвитку телекомунікацій в Україні та курсом Президента та Уряду України щодо сприяння пріоритетному розвитку високотехнологічних галузей економіки України, зокрема інформаційно-телекомунікаційних технологій, як того вимагає Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Комітету з економічних реформ при Президентові України.

Звертаємось до Вас з проханням запобігти дискримінаційним діям щодо суб‘єктів підприємницької діяльності в сфері телекомунікацій, не допустити порушення законодавства України щодо забезпечення вільного доступу мешканців України до телекомунікаційних послуг та вільного обрання постачальника цих послуг та сприяти відхиленню проекту рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій».

Одночасно пропонуємо Київраді провести консультації з громадськістю з вищезгаданого питання, відповідно до п. 7. Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, та запросити до участі у цих консультаціях представників ІнАУ.

Такий крок сприятиме створенню умов для розвитку конкуренції на ринку телекомунікацій шляхом зменшення бар‘єрів для входу на ринок нових підприємств та збільшенню податкових надходжень шляхом захисту легально діючих провайдерів/операторів телекомунікацій та сприяння розвитку їх мереж.

 

Додатки:

1.      Резолюція круглого столу «Шляхи вирішення проблем використання інфраструктурних елементів телекомунікацій», на 3 арк.

2.      Пояснювальна записка до листа Інтернет Асоціації України щодо Проекту рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій», на  3 арк.

 

 

 

З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                       Т.Попова

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.