Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 186 від 24.12.2013 р. Президенту України щодо Закону України №3757 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків)

 

Президенту України

Януковичу В.Ф.

 

 

Вих № 186

від 24 грудня 2013 р.

 

Щодо Закону України №3757 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків)

 

 

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 150 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчують Вам свою повагу та звертається з наступним.

19.12.2013 р. Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків» (законопроект 3757 від 16.12.2013), яким передбачається внесення змін до Податкового кодексу України в частині відтермінування зниження податку на додану вартість, який з 01.01.2014 р. мав зменшитися з 20% до 17%, та відтермінування зниження податку на прибуток підприємств, який з 01.01.2014 р. мав зменшитися з 19% до 16%.

Зазначаємо, що на основі існуючих положень Податкового кодексу України та ставок податків на додану вартість та на прибуток підприємств були сформовані бюджетні плани суб’єктів господарювання України на 2014 рік, в тому числі підприємств галузі інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема Членів Інтернет Асоціації України. В даних бюджетах закладена ставка ПДВ 17% та ставка податку на прибуток підприємств 16%.

Зміна ставок податків за кілька днів до нового бюджетного року матиме вкрай негативні наслідки для діяльності підприємств галузі, особливо в сфері надання послуг в сфері телекомунікацій та інформаційних технологій. Такий підхід є неприпустимим та не має аналогів в цивілізованому світі. Впровадження зазначених новацій нанесе значної шкоди діяльності підприємств галузі та інвестиційному клімату у державі.

Виконуючи статутну мету ІнАУ щодо захисту Членів Асоціації та з метою недопущення руйнування галузі інформаційно-комунікаційних технологій, просимо Вас повернути прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків) із зауваженнями для повторного розгляду Верховною Радою, а саме:

·        відкликати зміни до п.10 підрозділу 2. (Особливості справляння податку на додану вартість);

·        відкликати зміни до п.10 підрозділу 4 (Особливості справляння податку на прибуток підприємств).

 

З повагою,

 

 

Голова Правління

 Інтернет Асоціації України                                                                              Т. Попова 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.