Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 183 від 20.12.2013 р. НКРЗІ щодо перегляду граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку операторів телекомунікацій

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Яцуку П.П.___________________________________

Вих. 183
від 
20 грудня 2013 р.

 

Щодо перегляду граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій.

 

Шановний Петре Петровичу!

 

Інтернет Асоціації України, яка об’єднує понад 150 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Як стало відомо в ході засідання Експертної Ради Асоціації «Телас» 17 грудня 2013 р, ПАТ «Укртелеком» звернулось до НКРЗІ з пропозицією про перегляд граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій, а саме збільшення їх від 11% до 63% на окремі послуги.

Інтернет Асоціація України  категорично проти підвищення тарифів і  готова  підтримати ідею перегляду діючих тарифів, затверджених Рішенням НКРЗІ від 29.11.2012  № 620 «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій», лише в сторону зниження цих тарифів.

Розвиток телекомунікацій, забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет у відповідності до Доручення Президента України від 21 березня 2012 року в умовах зростаючого адміністративного тиску на операторів та економічної кризи можливе тільки за рахунок зниження граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій. Використання поточного рівня граничних тарифів в цих умовах веде лише до стагнації ринку телекомунікацій.

Тому, з огляду на необхідність забезпечення підтримки курсу держави на розвиток телекомунікацій, ми виступаємо категорично проти підвищення тарифів. В разі прийняття рішення про перегляд граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій в бік їх зниження пропонуємо створити Робочу групу з метою розробки відповідних пропозицій. Готові надати фахівців для участі у цій Робочій групі.

Про необхідність недопущення зростання цін і тарифів природних монополій в 2013 і 2014 роках наголошується і рішеннях Уряду України. Зокрема, Кабінет міністрів України поклав на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), завдання недопущення зростання цін і тарифів природних монополій в 2013 і 2014 роках. Це закріплено в протоколі № 60 урядового засідання від 23.11.2013 р. НКРЕ на засіданні 19.12.2013 р. вирішила відкласти заплановане підвищення тарифів.

 

З повагою,

 

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                    Т. Попова      

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.