Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 139 від 13.08.2013 р. Департамент з питань телекомунікацій і зв'язку Харківської міської ради щодо надання вичерпної інформації

Директору Департаменту з питань телекомунікацій і зв'язку Харківської міської ради

Липчанському О.І.

 

Копія: Директору Департаменту житлового господарства Харківської міської ради

Нехорошкову Р.Б.

 

Копія: Харківському міському голові

Кернесу Г.А.

 

Копія: Керівнику Секретаріату Кабінету Міністрів України

Любченку К.В.

 

 

           

Вих. № 139

від 13 серпня 2013 р.

 

Шановний Олексію Івановичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує 150 підприємств сфери
інформаційно-комунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Законодавство України, зокрема ч.6 ст. 27 Закону України «Про телекомунікації» зобов’язує органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень створювати сприятливі умови для функціонування розвитку телекомунікаційних мереж загального користування та повноцінного надання телекомунікаційних послуг.

Доручення Президента України 0379 від 21.03.2012 р. «Щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій, які відповідають міжнародним стандартам, забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет», вимагає від органів влади України вжиття заходів щодо спрощеного порядку погодження проектів створення технологічної інфраструктури мережі Інтернет та мереж доступу до неї в населених пунктах, сприяння забезпеченню широкого доступу до мережі Інтернет та сприяння розбудові технологічної інфраструктури мережі Інтернет та мереж доступу до неї споживачів.

На жаль, інформація з місць змушує нас зробити висновок, що органи місцевого самоврядування та її структурні підрозділи не повною мірою виконують свої функції щодо розвитку телекомунікаційних мереж загального користування та повноцінного надання телекомунікаційних послуг, визначені Президентом та Законом України.

Зокрема, йдеться про те, що окремі особи, виступаючи від імені Харківської міської ради, видають суб’єктам господарювання в сфері телекомунікацій м. Харкова вказівки щодо проведення ремонту під’їздів будівель власним коштом, погрожуючи розірванням діючих угод або не укладенням нових, а також демонтажем телекомунікаційного обладнання. При цьому рішення органів місцевого самоврядування щодо виконання даних робіт коштом операторів телекомунікацій відсутні, жодних офіційних підстав для виконання таких робіт не надається, офіційні договори на ремонти не укладаються, що дозволяю зробити висновок про те, що або має місце корупційний механізм, або від імені органів місцевого самоврядування м.Харкова діють шахраї.

Для з’ясування обставин у даному питанні просимо Вас:

1. Провести перевірку інформації про те, що мають місце випадки проведення суб’єктами господарювання в сфері телекомунікацій м.Харкова ремонтів під’їздів будівель власним коштом, а також підстав для проведення таких ремонтів.

2. Зробити офіційну заяву про те, що Департаменту з питань телекомунікацій і зв'язку. Харківської міської ради непричетний до пропозицій щодо проведення ремонту під’їздів будівель суб’єктами господарювання в сфері телекомунікацій м. Харкова власним коштом.

3. Провести службове розслідування можливих фактів причетності окремих співробітників ввіреного Вам департаменту щодо  незаконних вимог до суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій м. Харкова.

Просимо надати відповіді з даних питань у встановленому  законодавством порядку.

Зі свого боку, задля допомоги органам місцевого самоврядування м. Харкова у забезпеченні виконання вимог законодавства у даній сфері, ми направляємо відповідні матеріали та запити до правоохоронних органів України.

Користуючись нагодою, запрошуємо Вас до участі у Міжнародному Форумі з питань управління Інтернетом IGF-UA, який відбудеться 3 жовтня 2013 р. у м.Києві, з розгляду питання «Розвиток інфраструктури доступу в Інтернет». В ході розгляду даного питання  на прикладі найбільших міст України, зокрема м. Харкова, за участю відповідних українських посадовців, представників міжнародної спільноти та ЗМІ буде проведена оцінка стану та необхідних заходів взаємодії держави, бізнесу, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів у виконання вимог законодавства України та Президента України у сфері розвитку телекомунікаційних мереж загального користування та повноцінного надання телекомунікаційних послуг.

Організаторами у Міжнародного Форуму IGF-UA виступають Інтернет Асоціація України, Український союз промисловців і підприємців, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформації України за партнерства Міністерства внутрішній справ України.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                          Т. Попова

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.