Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 133 від 31.07.2013 р. НКРЗІ щодо Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для ввезення яких не потрібні дозволи

Голові Національної комісії, що здійснює

державне регулювання у сфері зв’язку та

інформатизації

Яцуку П.П.

 

Вих. № 133

від 31 липня 2013 р.

 

Щодо Переліку радіоелектронних засобів

та випромінювальних пристроїв, для ввезення

яких в тому числі переміщення у міжнародних

поштових відправленнях, міжнародних

експрес-відправленнях, не потрібні дозволи

 

 

Шановний Петро Петровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

19.07.2013 Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ) на своєму офіційному сайті оприлюднено проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для ввезення яких, в тому числі переміщення у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, не потрібні дозволи» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проаналізувавши змістове наповнення проекту Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для ввезення яких, в тому числі переміщення у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, не потрібні дозволи (далі – проект Переліку), висловлюємо наступні пропозиції:

1.          Пункт 19 таблиці проекту Переліку у відповідних розділах доцільно додати:

·     товар: телевізійні камери та інші (аналогові), код товару: 8525801900.

·     товар: Мiкрофони та пiдставки для них; гучномовцi, вмонтованi або не вмонтованi в корпус; навушники та телефони головнi, об'єднанi чи не об'єднанi з мiкрофоном, та комплекти, якi складаються з мiкрофона та одного гучномовця чи бiльше; пiдсилювачi звукових частот електричнi; електричнi звукопiдсилювальнi комплекти; бездротові мікрофони; пульти делегата -  код товару: 8518109590.

2.          Пункт 32 таблиці проект Переліку у відповідних розділах додати:

·     товар: бездротові/Wi-fi маршрутизатори, комутатори, оптичні термінали (абонентські), трансивери, модулі оптичних підсилювачів, системні контролери, мультиплексори -  код товару: 8517620000.

 На підставі вищевикладеного, просимо відповідно до приписів ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розглянути та врахувати пропозиції ІнАУ до проекту Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для ввезення яких, в тому числі переміщення у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, не потрібні дозволи.

 

 

З повагою,

 

 

 

В.о. Голови Правління

Інтернет Асоціації України                                                      С. Одинець      

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.