Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 20 від 04.02.2013 р. Антимонопольному комітету України щодо надання інформації про розгляд справи щодо КП Київжитлоспецексплуатація

Голові Антимонопольного комiтету України

Цушку В.П. 

 

Вих. № 20

від 04 лютого 2013 р. 

Шановний Василю Петровичу!

Інтернет Асоціація України, яка об'єднує понад 130 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та висловлює вдячність за послідовну і професійну позицію у питаннях державного захисту економічної конкуренції на ринку телекомунікацій.

Зокрема, йдеться державницький підхід Антимонопольного комітету України при розгляді справи №243-26.13/202-1, розпочатій за ознаками вчинення комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація» порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку з організації розміщення телекомунікаційних мереж у (на) житлових та нежитлових будівлях комунальної власності шляхом встановлення таких тарифів (плати) за послуги розміщення телекомунікаційних мереж у (на) житлових будівлях комунальної власності, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

За пропозицією представників Антимонопольного комітету України Інтернет Асоціація України звернулась до членів Асоціації з проханням надати інформацію щодо фактів можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції з боку КП «Київжитлоспецексплуатація». Наразі ця інформація узагальнюється та найближчим часом буде надана Антимонопольному комітету України.

Звертаємось до Вас, шановний Василю Петровичу, з проханням надати Інтернет Асоціації України, як заявнику у справі №243-26.13/202-1, інформацію про хід даної справи та про етапи її розгляду. Також просимо Вас надати інформацію про інші кроки Антимонопольного комітету України, направлені на усунення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринку з організації розміщення телекомунікаційних мереж у будівлях комунальної власності зокрема, щодо відміни рішення Київської міської ради від 14.07.2011 р. №378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій», прийнятого з порушеннями законодавства України.

Також просимо Вас про проведення робочої зустрічі представників відповідних підрозділів Антимонопольного комітету України та Інтернет Асоціації України з обговорення означених у даному листі питань.

 

 

З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                  С.Бойко                                

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.