Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Лист № 18 від 31.01.2013 р. Прем'єр-міністру України щодо проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі»

Копія листа - Міністру юстицій України


Прем'єр-міністру України

Азарову М.Я.

 

копія: Міністру юстиції України

Лавриновичу О.В.

 

 

 

Вих. 18

від 31 січня 2013 р.

 

Вельмишановний Миколо Яновичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об'єднує понад 130 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

З метою удосконалення державного нагляду за додержанням вимог законодавства України з питань захисту суспільної моралі та з огляду на необхідність вирішення питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у відповідності до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», Міністерством юстиції України було розроблено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі», який було подано Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України (VIскликання) та зареєстровано за № 10447 від 10.05.2012 р. (далі - Законопроект).

Даний Законопроект отримав позитивний висновок Комітету з питань свободи слова та інформації та Головного науково-експертного управління Верховної Ради України і його було включено до порядку денного Верховної Ради України.

12.12.2012 р. Законопроект було відкликано відповідно до Регламенту Верховної Ради України, згідно з яким законодавчі пропозиції і законопроекти, не прийняті Верховною Радою попереднього скликання в першому читанні, вважаються відкликаними.

Звертаємось до Вас з проханням про повторне внесення даного законопроекту, яким виключаються положення з чинного Закону України «Про захист суспільної моралі», що визначають статус, засади діяльності, повноваження та функції Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Прийняття даного Законопроекту у відповідності до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. № 1085 усуне недосконалість національного законодавства, яке передбачає дублювання на практиці Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі повноважень Міністерства культури України, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та призводить до невиправданої витрати бюджетних коштів.  

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                                                     В. Куковський

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.