Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

Направлені зауваження до проекту Концепції створення та забезпечення функціонування Системи оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами

ІнАУ спільно з Комісією з питань науки і ІТ УСПП направила до ДССЗЗІ листа, див. Спільний лист №139 від 01.09.2016 щодо проекту Концепції створення та забезпечення функціонування Системи оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами.

 

Проект
Концепції

визначає основні положення щодо створення системи оперативно-технічного управління ресурсами телекомунікаційних мереж з метою забезпечення їх сталого і безпечного функціонування в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану і пріоритетного використання ресурсів цих мереж для потреб управління державою, національної безпеки, оборони, охорони правопорядку, цивільного захисту, безпеки громадян.

 

У спільному листі наведено ряд зауважень до проекту Концепції. Серед них – потреба вирішення питання саме створення Національного центру оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами та позбавлення цих функцій ПАТ «Укртелеком», як не державного підприємства, зокрема, шляхом внесення відповідних змін до законодавства. Пропонується створити більш дієвий механізм розробки проектів НПА, зокрема щодо оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами, який має згуртувати всі сторони взаємовідносин.