Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


ІнАУ ініціює погоджувальну нараду щодо ефективнішого використання діапазону 10ГГц

 

ІнАУ пропонує провести погоджувальну нараду щодо змін до Плану використання РЧР із залученням представників НКРЗІ, ДП «Український державний центр радіочастот», Генерального штабу Збройних Сил України та профільних асоціацій, інших об’єднань для узгодження питання можливості використання діапазону 10 ГГц відповідно до пропозицій, запропонованих ІнАУ. Див. Лист №138 від 30.08.2016 ДССЗЗІ щодо проведення погоджувальної наради.

 

Цієї весни за підсумками аналізу, проведеного Радіокомітетом ІнАУ, були запропоновані зміни до плану використання РЧР щодо ефективнішого використовувати діапазону 10 ГГц. Зміни дадуть додаткові можливості для розвитку ринку телекомунікацій, притоку інвестицій в галузь, покращення якості обслуговування споживачів, а також дозволить отримати додаткові доходи до Держбюджету України у вигляді збільшення надходжень за сплату рентної ставки та за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом Україниє. Див. Лист ІнАУ №45-46/1 до НКРЗІ, ДССЗЗІ та ГШ ЗСУ щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України щодо смуг радіочастот 10,15-10,3 ГГц та 10,5-10,65 ГГц.

Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку на засіданні 07.07.2016 підтримала внесені ІнАУ пропозиції. Але рішення відповідних державних органів поки що немає.

 

В разі врахування пропозицій ІнАУ діапазон 10 ГГц зможе використовуватися для надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологіями фіксованого радіодоступу переважно у малих містах та у сільській місцевості, що, сприятиме забезпеченню державою доступу жителів віддалених регіонів України до мережі Інтернет, і, таким чином, впровадженню державних електронних сервісів типу eGov, ProZorro по всій країні.

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.