Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


ІнАУ залучено в якості третьої особи на стороні ТОВ «Адамант» до справи щодо скасування рішення Київради від 03.09.2015 № 943/1807

5 липня 2016 р. відбулось перше засідання в Окружному адміністративному суді м.Києва за позовом ТОВ «Адамант» до Київської міської ради про скасування рішення Київради від 03.09.2015 № 943/1807 «Про впорядкування користування об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва при будівництві та експлуатації телекомунікаційних мереж». Відповідно до цього рішення Київради, КП «Київжитлоспецексплуатація» (КЖСЕ) серед іншого отримує повноваження в односторонньому порядку переглядати та скасовувати договори з операторами в разі відсутності документів, які на момент підписання договорів не були обов’язковими, а також здійснювати демонтаж телекомунікаційних мереж без попереднього повідомлення суб’єкта господарювання.

 

ІнАУ звернулась до суду з заявою про приєднання у якості третьої сторони до цього адміністративного позову. Детальніше – див. реліз з цього приводу. Клопотання було задоволено, і за результатом засідання ІнАУ залучено до справи в якості третьої особи на стороні позивача.

 

Разом з цим, за клопотанням відповідача у якості третіх осіб на стороні відповідача було залучено КМДА та КП КЄСЕ.

 

Оскільки на засіданні суду не були присутні представники третіх осіб зі сторони відповідача,  розгляд справи перенесено на 20.09.2016.

 

На засіданні суду були присутні представники громадськості, зокрема члени Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій.

 

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.