Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Форум учасників ІКТ ринку «Перспективи розвитку ІТ-бізнесу: потреби ринку, позиція держави»

ІНАУ виступає партнером форуму учасників ІКТ ринку «Перспективи розвитку ІТ-бізнесу: потреби ринку, позиція держави», який пройде  11 лютого у Львові та присвячується актуальним проблемам захисту та розвитку сфери програмного забезпечення та взаємодії держави та бізнесу.

Організаторами форуму виступили профільні громадські організації та професійні об’єднання: «Телеком-клуб», ІТ-Україна, Асоціація венчурного та приватного  капіталу, АПІТУ. Партнерами форуму виступає Львівська міська державна адміністрація.

До участі у роботі форуму запрошуються представники ІТ-ринку, профільних об’єднань та бізнес-асоціацій (ЄБА, Американська торгівельна палата, ФРУ), регуляторних органів (НКРЗІУ) та органів виконавчої влади (АП, Державна фіскальна служба, МВС, СБУ, Мінінфраструктури, Мінекономіки), представники юридичних компаній, що супроводжують сферу ІТ.

Мета форуму – пошук ефективного механізму взаємодії ринку та влади з метою врегулювання конфліктних питань, стимулювання ринку програмного забезпечення  та збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів від такої діяльності.

Проект програми форуму:

І сесія, 09.00-12.00

1.                  Ознайомлення з роботою ІТ-кластеру у Львові, оглядова лекція про умови ведення бізнесу.

2.                  Зустріч активу ІТ-бізнесу із керівництвом міста

 

ІІ сесія, 14.00-18.00

3.                  Формат обговорення. Базові ґрунтовні виступи учасників ринку щодо перспектив розвитку ІТ-бізнесу.

4.                  ІТ-батл – публічний захід за участю представників держави, контролюючих органів, МВС з одного боку, та представників ІТ-бізнесу, профільних організацій – з іншого. Мета – у формі публічної дискусії обговорити сутність останніх претензій влади до бізнесу.

5.                  Створення групи оперативного реагування зі складу представників ІТ-бізнесу та правоохоронних органів у випадку незаконних переслідувань (арбітражна роль).

За підсумками заходу формується звернення до керівників виконавчої влади з пропозицією взяти за основу розробки та легалізувати «групу оперативного реагування».

12.12. субота – оглядові екскурсії Львовом.

Захід пропонується екстраполювати на інші регіони у вигляді сесій зустрічі із місцевою владою (Харків, Дніпропетровськ, Вінниця).

Просимо усіх зацікавлених осіб звертатися щодо участі у форумі за контактами: balan@e-ukraine.org.ua або тел. +38 050 3303056.

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.