Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Круглий стіл «Проблемні питання використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення (розвитку) телекомунікаційних мереж»

24 червня 2015 відбулось засідання Круглого столу «Проблемні питання використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення (розвитку) телекомунікаційних мереж», який АМКУ провів по пропозиції ІнАУ та асоціації «Телас».

 

В заході взяли участь від держави представники АМКУ (на чолі з Головою АМКУ Ю.Терентьєвим), Мінвугленерго, НКРЗІ, НКРЕК, ДССЗЗІ, а також Київенерго, Київобленерго.

 

ІнАУ запропонувала підхід на основі «Концепції використання об’єктів електроенергетичного комплексу для розташування інфраструктури телекомунікаційних мереж», раніше розробленої Правлінням ІнАУ (див тут).

 

Основні рішення засідання:

-       буде сформована робоча група при АМКУ щодо проблемних питань використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення (розвитку) телекомунікаційних мереж. Ця робоча група буде розглядати питання розроблення правил професійної етики на даному ринку, а також доопрацьовувати нашу Концепцію;

-       звернутися до учасників ринку з пропозицією надавати факти порушення умов економічної конкуренції на ринку сумісного підвісу (зокрема необґрунтованого завищення тарифів);

-       звернутись до обленерго з пропозицією до законодавчого врегулювання спільного підвісу формувати тарифи відповідно до обґрунтованих витрат.

 

2 липня відбудеться засідання робочої групи з обговорення законопроекту «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж».

 

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.