Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

ІнАУ підготує звіт щодо моніторингу стану захисту авторських прав в українському сегменті мережі Інтернет

Задля виправлення ситуації щодо негативних рейтингів України у сфері захисту авторських прав, які значною мірою формуються на основі необ’єктивних показників, Комітет ІнАУ з питань інтелектуальної власності та Правління ІнАУ прийняли рішення про розповсюдження на щорічній основі звіту з оглядом ситуації щодо обігу об'єктів авторських прав в українському сегменті мережі Інтернет.

З цією метою запроваджується щорічний звіт щодо моніторингу стану захисту авторських прав в українському сегменті мережі Інтернет, який має бути сформований до 31 серпня кожного року.
Для підготовки звіту створюється відкрита робоча група на чолі з Афяном А.А. (Юридична фірма Юскутум) по впорядкуванню та підготовці звіту.

ІнАУ звертається до всіх зацікавлених осіб з пропозицією:
- На адресу Артема Афяна (artem.afian @ juscutum.com) з копією на dir @ inau.ua направляти пропозиції щодо вступу у цю робочу групу (треба прибрати пробіли навколо @);
- До 15 серпня всі зацікавлені експерти на ці ж адреси подають короткі тези (до 1000 знаків) щодо стану захисту авторських прав в Інтернеті (мова – українська);

З 16 по 25 серпня робоча група і Комітет ІнАУ з питань інтелектуальної власності визначе можливість включення кожної окремої тези до звіту.
Потім звіт буде розглянутий Правлінням ІнАУ для затвердження і розповсюджений українською та англійською мовами.