Iнтернет Асоцiацiя України   
Iнтернет
Асоцiацiя
України
  01025, Україна, м.Київ,
вул. О.Гончара, 15/3, офiс 22.  
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.org.ua
E-mail: dir [at] inau.org.ua

3 жовтня 2013 р. в Київському коледжі зв'язку відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA

Організаторами Форуму виступили Інтернет Асоціація України, Український союз промисловців та підприємців, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Київський коледж зв’язку.

Партнери Форуму - Міністерство Внутрішніх Справ України, Державна служба України з питань захисту персональних даних, European Regional At-Large Organization (EURALO), Національний центр електронного урядування, Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

Форум пройшов за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Перелік партнерів Форуму, які виконували інформаційну, медійну та інтернет-підтримку - тут.

 

4-й IGF-UA став продовженням серії Форумів, які проводяться в різних країнах світу з метою обговорення найбільш важливих проблем розвитку інформаційного суспільства, консолідації зусиль органів влади, бізнесу, інтернет-спільноти, професійної та академічної еліти задля прискорення впровадження в життя досягнень інформаційних технологій, створення умов для всебічного розвитку інтернет-простору в інтересах суспільства.

В ході Форуму в форматі дискусійних панелей обговорювались такі питання:

         Розвиток інфраструктури мережі Інтернет

         Сучасний Інтернет: зона свободи від прав або від обовязків?

         Кириличні домени

         Розвиток електронного урядування

Учасниками Форуму стали керівники підприємств галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представники державних органів України, представники відповідних міжнародних структур, громадські діячі, всього близько 120 осіб. Список учасників Форуму – тут.

Доповіді, презентації та відеоархів Форуму – тут.